Zapowiedź najnowszych wpisów

27 listopada 2016 Dla domuDla dzieckaDodatkiKosmetykiKsiążka  2 komentarzy

Najbliższy tydzień wyznaczy granicę pomiędzy dwoma miesiącami. Jeszce tkwimy w jesiennej aurze, choć coraz częściej dostrzegamy świąteczne akcenty.

Dopasowując się do aktualnych trendów, przedstawię propozycje przedmiotów, które z pewnością spisałyby się na medal w roli bożonarodzeniowych prezentów.

Nie zabraknie książek godnych zarwania nocy, gadżetów, ułatwiających życie, a także poeksperymentujemy nieco z… pogodą.

Oto krótka zapowiedź tekstów, które pojawią się w najbliższych dniach na blogu.

znak

KSIĄŻKI

książkowe nowości

Ostatnio na fanpejdżu zdradziłam Wam, iż nawiązałam współpracę z dwoma, nowymi wydawnictwami. W tym tygodniu na pewno pojawią się perełki (tak, tak, z większością z nich zdążyłam się już zapoznać) od IUVI. Jeżeli należycie do grona szczęśliwców, którzy sięgnęli po PAXA (KLIK), zapewne zechcecie kontynuować przygodę z kolejnymi, wyjątkowymi lekturami.

Ponadto postaram się również zamieścić ocenę bestsellera od Wydawnictwa Literackiego.

EKSPERYMENTY

sypki śnieg rączka

Ten wpis zaskoczy nie tylko przedstawicielki płci pięknej. Otóż zainspirowana zimowym konkursem, zorganizowanym przez sympatyczne małżeństwo- Paulinę i Piotra, postanowiłam wyczarować sztuczny śnieg. Ponieważ diabeł tkwi w szczegółach, do jego stworzenia przyczyniły się… PODPASKI. Mam nadzieję, że ten nietypowy pomysł przypadnie Wam do gustu.

BYĆ KOBIETĄ, BYĆ KOBIETĄ

myjak

Niedrogi, prosty w użyciu, posiadający kilka możliwości zastosowania, w dodatku opisywany gadżet występuje w uroczym, różowym kolorze. O czym mowa? Przekonacie się niebawem.

ZABAWKI

Slimy

Spot reklamowy nadawany był tak często, iż praktycznie moje dziecko znało na pamięć jego treść. A kiedy kolejny raz usłyszałam ,,Mamo, kupisz mi to?”, zabrakło mi sensownych argumentów i uległam namowom córki. Zwyciężyła ciekawość, przegrał zdrowy rozsądek. Czy na pewno warto zainwestować w rozciągliwą masę, wyposażoną w świecąco-grającą piłeczkę?

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

2 komentarzy w Zapowiedź najnowszych wpisów

  • O książkach na pewno poczytam :)

    • li_lia says:

      Super. Na pewno się nie zawiedziesz. Póki co, jestem zachwycona ofertą Wydawnictwa IUVI i cieszę się, że mogę je promować.

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>