Kreatywne Maluchy

6 grudnia 2012 Dla dziecka  7 komentarzy

Lalki, samochody, misie, roboty ożywają dzięki dziecięcej fantazji. Spełniają się w roli przyjaciół naszych pociech, pierwszych zabawek, niezapomnianych kompanów dzieciństwa. Jeśli jednak zależy Wam na tym, aby Wasz potomek dał upust swoim artystycznym zdolnościom, odkrył w sobie niezbadany dotąd potencjał, przeczytajcie o produktach, które znalazłam w Kreatywnych Maluchach. Przy okazji zobaczycie, jak pewien brodaty święty w zmowie z Panem Marcinem urządzili Nadii Mikołajki ;)

Wychodzę z założenia, że dziecko powinno rozwijać się w dogodnym mu tempie. Nie korzystam jednak z prostych rozwiązań, z zabawek, które mają ograniczone możliwości. Chętnie za to sięgam po produkty, których używanie w teraźniejszości sprawia Nadii przyjemność, wzbudzając jej zainteresowanie, w przyszłości zaś zaowocuje lepszymi wynikami w nauce.

Szukając w internecie pomysłu na gwiazdkowy prezent dla mojej dwulatki, natrafiłam na stronę Kreatywnych Maluchów. Szalenie spodobała mi się misja, realizowana przez jej właścicieli. W asortymencie sklepu znalazłam zabawki, które stają się natchnieniem dla młodego konstruktora rzeczy wielkich i tych całkiem przyziemnych, produkty oddziałujące na wyobraźnię, ćwiczące zręczność małych i znacznie większych rączek, wymagające od dziecka pomysłowości. Ich używanie wiąże się z sporą dawką emocji. To zdecydowanie nie są zabawki wobec których można przejść obojętnie.

Spodobało mi się również to, że w Kreatywnych Maluchach kładziony jest nacisk na to, by klient zapoznał się z najważniejszymi walorami produktów, dzięki czemu możliwość zakupu nietrafionej zabawki jest niemalże wyeliminowana. Istotne jest również to, że wszystkie rzeczy pochodzą od wiodących, europejskich producentów. W Kreatywnych Maluchach nie znajdziecie niczego ze znaczkiem Made in China.

Zapomniałam wspomnieć o pewnej inicjatywie, którą są kreatywne warsztaty dla dzieci oraz szkolenia dla nauczycieli. Nad wszystkim pieczę sprawują artyści z prawdziwego zdarzenia, cenieni pedagodzy oraz technicy. Bowiem w Kreatywnych Maluchach możecie zakupić również zabawki stworzone przez fizyków, jak chociażby Tęczowe Mrówkarium, w którym mieszkają jedne z najbardziej pracowitych istot.

Warta uwagi jest również najlżejsza masa plastyczna Bubber, jaką można dostać w naszym kraju, a podobno i na całym świecie lepszej nie znajdziecie. Od zwykłej plasteliny odróżnia ją to, że nie zasycha, wpływa na motorykę, zakwalifikowana została do kategorii produktów terapeutycznych.

Dzięki uprzejmości Pana Marcina, reprezentującego Kreatywne Maluchy, Nadia dostała zestaw PlayMais z kolekcji Fun to learn, który pomaga poznawać i zapamiętywać kształty, kolory, kształtuje przestrzenną wyobraźnię i co najważniejsze do zabawy wciąga całą rodzinę.

Kolorowe chrupki są bezpieczne dla naszej pociechy, wykonane z ,,tworzywa”, które rozpuści się wtedy, gdy dziecko wpadnie na pomysł, by je skonsumować, do czego jednak starajmy się nie zachęcać maluchów. Od tradycyjnych kloców różni je masa sposobów na ich wykorzystanie. Zwróćcie również uwagę na kolory ,,klocków”. Widzieliście kiedyś tak piękne liliowe chrupki?

Jak sprawdzą się w praktyce?O tym przekonacie się już niebawem.

Pan Marcin umówił się z Mikołajem, który osobiście wręczył Młodej zestaw PlayMais

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

7 komentarzy w Kreatywne Maluchy

 • nikollet85 says:

  a na tym ostatnim zdjęciu to mała chyba plakała?
  cos minka nie wesoła była :/

  • li_lia says:

   Nie, skrzywiła się bo pierwszy raz w życiu zobaczyła Mikołaja na żywo :)

 • wiola says:

  Mina wskazuje, że Mikołaj chyba się nie spodobał ;)
  Amela na pewno by skonsumowała te klocki, wyglądają apetycznie :)

 • _Lena_ says:

  Nadzia pewnei będzie ucieszona z prezentu od Mikołaja :)
  U mnie dziś także Mikołaj był – w roli kuriera z tajemniczą paczką :)

  • li_lia says:

   Ciekawe, co się w niej kryje…

 • sandrax33 says:

  Ale będzie frajda :)

  • li_lia says:

   Oj tak :)

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>