Mądrości z Natury

6 grudnia 2012 Dla dzieckaKsiążka  6 komentarzy

Wspaniałych paczek ciąg dalszy :)

Co może się wydarzyć, gdy stepujący zwolennik sztuki walki postanowi ujarzmić kartkę papieru? Zapewne pomyśleliście o origami. Nie tędy droga, Kochani. Naładowany pozytywną energią człowiek o wielu umiejętnościach, uczestnik jednej z edycji Mam Talent, filmowy kaskader, konferansjer, artysta napisał książkę, zachęcił znane osobistości do nagrania audiobooka, a teraz podbija serca małych oraz znacznie dużych czytelników.

Proszę Państwa, pan Michał Zawadka od dziś będzie gościć na moim blogu :)

Pamiętacie występ The Prisoners? Członkiem oraz współzałożycielem tej stepującej grupy jest właśnie pan Michał Zawadka.

W miarę jak mój ograniczony świat kury domowej zaczyna się rozrastać, natrafiam na ludzi, którzy zarażają mnie swoją pasją, energią oraz pozytywnym myśleniem. Pokazują, że można robić rzeczy, które naprawdę mają znaczenie, jeśli tylko zaangażujemy się w ich wykonanie całym sobą od serca po opuszki palców.

Jako niedoświadczona mama dwuletniej jedynaczki, często błądzę po omacku, intuicyjnie podejmując nie zawsze dobre decyzje. Jednak z pewnej kwestii mogę być dumna- Nadia kocha książki, a ja staram się podsuwać jej wartościowe lektury, a do takich należą Mądrości z Natury.

Spektrum zainteresowań ich autora przekłada się na treść wierszowanych bajek. U pana Michała pasja pisania podąża równoległym torem z miłością do żony i dzieci. To korzystnie odbija się w wartościowych historiach, które w przystępny, ale jakże różnorodny i bogaty sposób opisują otaczający nas świat, poruszając tych, którzy dopiero co z pieluszek wyrośli, jak i starsze, dorosłe towarzystwo.

Dzisiaj zdradzę Wam tylko tyle, że z estetycznego punktu widzenia książka pana Michała należy do najpiękniejszych wydań, jakie miałam okazję trzymać w swoich dłoniach. O jakość niebanalnych ilustracji zadbał sam Tomasz Soin. Nad oprawą muzyczną czuwał Tomasz Filipczak, w lektorów audiobooka wcielili się: Piotr Adamczyk, Krystyna Czubówna, Karolina Gruszka, Joanna Jabłczyńska, Robert Janowski, Cezary Pazura oraz Maciej Stuhr.

Na dobry początek mojej współpracy z panem Michałem Zawadką mam dla Was bonus w postaci 30% zniżki na zakup książki z płytą. Zniżka ta jest ważna tylko dzisiaj do godziny 23.59. Mądrości z Natury możecie zakupić TUTAJ

Ale to nie koniec dobrych nowin z Mądrościami z Natury… Oczekujcie kolejnych wpisów oraz szczegółowej recenzji książki ;)

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

6 komentarzy w Mądrości z Natury

 • nikollet85 says:

  ooo, zaciekawiłaś mnie i to bardzo:)

  • li_lia says:

   :)

 • Anita says:

  interesujące, u mnie dziś sporo ( 5 przesyłek) i kilka nowych współprac

  • li_lia says:

   Zaraz do Ciebie zajrzę, Anitko.

 • ewanka says:

  A wczoraj właśnie przeglądałam stronę tego pana ;-)

 • _Lena_ says:

  Grtauluję, niech książka długo służy :) U mnie nowe wygrane, nowe współprace, czyli dobra passa trwa !

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>