Nożyczki dla niemowląt Nuk

12 maja 2012 Dla dziecka  2 komentarzy

Maluszki zdecydowanie nie lubią, gdy mama próbuje zrobić im domowy manikiur lub pedicure, a paznokcie noworodka i starszego dziecka rosną w imponującym tempie. Kiedy liczy się szybkość wykonania tego higienicznego zabiegu oraz jego dokładność nie warto zgadzać się na żaden kompromis, albo w nieskończoność odkładać obcinania pazurków. Ukrywanie ich w skarpetkach lub niedrapkach nie rozwiąże problemu. Długie paznokcie to siedlisko brudu, ale i niebezpieczeństwo podrapania maleńkiej buzi, którą dziecko często dotyka oraz nabawienia się zapalenia płytki paznokciowej.

 

Od firmy Nuk otrzymałam nożyczki i własnoręcznie mogłam przekonać się czy są one produktem godnym polecenia.

 

Nożyczki Nuk

cena: ok. 14zł

 

 

Opisywany produkt sprawdził się zarówno u mojej córeczki jak i w przypadku moich paznokci. Co ważne, obcinanie nie musi być poprzedzone kąpielą celem zmiękczenia płytki paznokciowej. Bardzo dobrze radzą sobie z cienkimi oraz opornymi paznokciami. Odkąd ich używam ten higieniczny zabieg przestał być dla mojego dziecka traumatycznym przeżyciem, a stał się prawdziwą przyjemnością. Nadia z zaciekawieniem obserwuje proces skracania pazurków, by potem przyjrzeć się czy mama dokładnie wywiązała się z obowiązku. Nożyczki przydadzą się w przyszłości podczas korzystania z wycinanek.

 

 

Zalety:

- atrakcyjny wygląd

- bezpieczeństwo stosowania nawet u maleńkich dzieci

- brak ostrych krawędzi

- ergonomiczność- produkt dostosowuje się do dłoni dorosłej osoby

- odpowiednio wyprofilowane, pozwalają nadać wybrany kształt paznokciowi

- gumowe wykończenie, które uniemożliwia ślizganie się produktu

- zabezpieczenie w formie dopasowanej zatyczki na zatrzask

- dokładne cięcie

- trwałość

- 4 kolory do wyboru

- dobra  dostępność w sklepach, aptekach

 

 

 

Wady:

- cena 14zł za nożyczki to lekko wygórowana kwota

- są większe niż produkty konkurencji

 

 

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

2 komentarzy w Nożyczki dla niemowląt Nuk

  • monisiaxp says:

    Czy mi się zdaje czy to niemowle ma pomalowane paznokcie?

  • li_lia says:

    Nie niemowlę, ale 19 miesięczna pannica :) I to aż 3 paznokcie jej pomalowałam. Tak, tak. Wyrodna ze mnie matka ;) Ale żebyś widziała jaką Młoda miała radochę.

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>