Pasja, która nadaje życiu sens

7 kwietnia 2012 Dla dziecka  4 komentarzy

Jeśli czytacie moje artykuły na Sosrodzice.pl http://www.sosrodzice.pl/mama-po-godzinach-kobiece-pasje-historia-uli/  to z całą pewnością kojarzycie Ulę, młodą mamę, która potrafi na drutach i szydełku wyczarować prawdziwe cuda.

Szukając niebanalnego prezentu dla bliskiego nam maluszka warto zdecydować się na rękodzieło. Ula do każdego projektu podchodzi indywidualnie i największą radość sprawia jej zadowolenie na twarzy dziecka, które z przyjemnością nosi jej czapeczki, skarpetki, opaskę lub kapelusik.

Zainteresowanych pracami tej zdolnej kobiety odsyłam do jej bloga: http://ulkahej.blogspot.com/

A jeśli Wśród Was są mamy, które mają ciekawe pasje- proszę skontaktujcie się ze mną. Szukam osób, które zechciałyby zostać kolejnymi bohaterkami artykułów na

 

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

4 komentarzy w Pasja, która nadaje życiu sens

 • mamaagatki says:

  Jakie cudeńka potrafi wyczarować pani Ula! Obejrzałam inne czapeczki i buciki na jej blogu i jestem w szoku. Pozytywnym oczywiście:) Piękne rzeczy.
  Zawsze podziwiam osoby, które mają takie manualno-artystyczne zdolności.
  Również pierścionki ozdabiane lakierami do paznokci o których czytałam u Ciebie bardzo mi się podobały i teraz śledzę Pazurkowy pamiętnik na facebooku.
  Warto pisać o ludziach z pasją. A czytać o nich- sama przyjemność :)

  • li_lia says:

   Mamoagatki- mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się opisać pasję kobiety, która ma czas na bycie mamą i na własne hobby :)

 • mamaagatki says:

  Też mam taką nadzieję. Jak dla mnie może być też tata z pasją:)

  • li_lia says:

   No właśnie, ciężko takich tatusiów znaleźć :(

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>