Zapowiedź najnowszych wpisów

4 grudnia 2016 BohaterowieDla dzieckaDodatkiKosmetykiKsiążka  Brak komentarzy

Odkrywanie tajemnic powoli staje się tradycją. Planowanie przyszłości daje poczucie bezpieczeństwa, ale też zobowiązuje do wywiązania się z obietnic.

Nie mogę jednak oprzeć się pokusie, by zachować dla siebie chociażby informację o kolejności pojawiających się na blogu wpisów.

Zdradzam tylko odrobinkę, pozostawiając przedsmak efektów mojej pracy, będącej w głównej mierze hobby.

Przechodząc do sedna- na co możecie liczyć w nadchodzącym tygodniu? O czym przeczytacie na blogu?

znak

RECENZJE KSIĄŻEK

Książki wydawnictwa IUVI

Kontynuacja współpracy z Wydawnictwem IUVI. Poprzednie lektury okazały się odkryciem na miarę Świętego Graala. Czy zachwyt, którego nie byłam w stanie ukryć, towarzyszył mi w trakcie czytania kolejnych tekstów? A może pozostałe książki okazały się rozczarowujące?

GADŻETY

foto

Z zagranicy dotarła do mnie fotoksiążka, osobliwy album, wypełniony ulubionymi zdjęciami. Zobaczcie w jaki sposób można wygenerować bon, znacznie obniżający cenę gadżetu, jak zaprojektować opisywany produkt i co zawierała moja spersonalizowana wersja.

DLA DZIECI

farby 3D

Przygotowujemy z Młodą świąteczne ozdoby, bazując na półproduktach. Zobaczcie w jaki stworzyć FARBY 3D i jaki efekt można dzięki nim uzyskać.

BYĆ KOBIETĄ, BYĆ KOBIETĄ

odżywka

Kosmetyk zamknięty w intrygującej formie. Przedmiot, będący w stanie uratować nawet bardzo zaniedbane dłonie. Do czego służy i co zawiera?

Mam nadzieję, że wpisy przypadną Wam do gustu, a poruszone tematy i porady okażą się przydatne. O czym chcielibyście przeczytać w pierwszej kolejności?

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>