Zapowiedź najnowszych wpisów

18 grudnia 2016 Dla dzieckaDodatkiKsiążka  Brak komentarzy

Przebój Wham! odszedł do lamusa. Słowo daję, nie słyszałam go ani razu w tym miesiącu. Za to notorycznie nucę ,,All I want for Christmas” i nawet zachęciłam córkę, by samodzielnie ubrała choinkę. Wszakże dotąd miałam monopol na ten zwyczaj.

Przygotowałam na zapas kilka rarytasów, które czekają cierpliwie w zamrażarce. Raczej nie zdążę upiec moich popisowych pierniczków. Nad czym ubolewam. W tym roku Wigilię spędzę w pracy. Tym razem nie będę wypatrywać Pierwszej Gwiazdki.

Wszystko zaplanowałam, łącznie z wpisami na bloga. Przekonajcie się na co możecie liczyć w nadchodzącym tygodniu.

znak

KTO CZYTA KSIĄŻKI,

ŻYJE WIELOKROTNIE

Jeśli liczycie na typowo ,,dorosłe” lektury, będziecie musieli odrobinę poczekać. Mam w zanadrzu kilka rewelacyjnych powieści, z którymi spędzicie niesamowite chwile, aczkolwiek zostawiłam je na końcówkę roku.

książki Dragon

W każdym razie opowiem Wam o kolejnych książkach, które przywędrowały do mnie od Wydawnictwa Dragon. Pojawią się teksty oraz zadania, ułatwiające naukę alfabetu, propozycje dla fanów fauny, a także coś dla małych poszukiwaczy detali.

Ks Józef naumowicz Historia choinki

Pozycją adekwatną do zbliżających się uroczystości, będzie Historia świątecznej choinki księdza Józefa Naumowicza. Kilka faktów, jakie przytoczył duchowny, z pewnością wywrze na Was wrażenie.

DLA DZIECKA

Funiversity

Moja córka uwielbia eksperymenty. Udało nam się dołączyć do grona laureatów konkursu, zorganizowanego przez autorów bloga Mamo, tato, pobawmy się!. Nagrodę stanowiły 3 zestawy od Funiversity.

Skurczyłyśmy Mikołaja, zrobiłyśmy nowy, sztuczny śnieg oraz stworzyłyśmy polimer. Jeśli jesteście ciekawi efektów naszej pracy, uważnie śledźcie wpisy.

GADŻETY

W wakacje przedstawiłam efekty współpracy z Sublinet, firmą, zajmującą się produkcją spersonalizowanych gadżetów.

4

Specjalnie odłożyłam w czasie kolejny wpis, prezentujący pozostałe gadżety. Chciałam przekonać się, jak będą wyglądały po kilku miesiącach, czy ich jakość zasłuży na słowa uznania.

Sądzę, że tematyka wpisów zainteresuje różne grupy wiekowe.

Mam nadzieję, że opinie okażą się trafne i skorzystacie z moich rad.

Do szybkiego przeczytania!

DSC02582

P.S.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, a planujecie, skorzystajcie ze sprawdzonego przepisu na pierniczki, które zawsze się udają KLIK

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>