Internetowa Księgarnia TANIA KSIĄŻKA

24 lutego 2017 KsiążkaOpinia o sklepach  Brak komentarzy

Nie będę Was czarować, pisząc, iż finansowo ,,wspieram” lokalne księgarnie. Owszem, jeśli mam do czynienia z literaturą dla dzieci, odczuwam potrzebę zapoznania się z egzemplarzem, zanim znajdzie się on w domowej biblioteczce. I chociaż lubię klimat niewielkich, niszowych księgarni, w których pracownicy są bardzo dobrze zorientowani w asortymencie, najczęściej korzystam z dyskontów.

Niejednokrotnie wspominałam, zarówno na blogu, jak i na jego fanpejdżu, że podczas zakupów książek liczy się dla mnie przede wszystkim kwota, jaką w ostateczności muszę uiścić w kasie. Dlatego też na bieżąco śledzę promocje w wirtualnych sklepach, szukając najkorzystniejszych okazji. Szybkość realizacji zamówienia, zabezpieczenie paczki przed ewentualnym uszkodzeniem oraz dostawa do wybranego przeze mnie punktu, stanowią dodatkowe kryteria.

Kilka tygodni temu moją uwagę zwróciła Tania Książka, oferująca szeroki wybór lektur w atrakcyjnych cenach. Po zapoznaniu się z aktualną ofertą, postanowiłam ,,zdradzić” ulubiony dotychczas sklep i zamówić kilka obiecujących nowości.

 zamóienie z Tania książka

Zacznijmy od tego, iż wspomniana księgarnia aktywnie udziela się na Facebooku. Nie tylko zamieszcza posty, adekwatne do wydarzeń ze świata kultury i sztuki, nawiązujące do realiów, ale również organizuje ciekawe wydarzenia. Ponadto swą działalnością wspiera Fundację ,,Pomóż Im”, która opiekuje się Hospicjum dla Dzieci. Same plusy, prawda?

Jednakże jaką byłabym materialistką, gdybym zwracała uwagę wyłącznie na atuty, niezwiązane bezpośrednio ze sprzedażą?

Co ostatecznie zadecydowało o zakupach we wspomnianym sklepie?

  1. Możliwość zamówienia książek w przedsprzedaży- nie każda księgarnia posiada opcję umieszczenia w wirtualnym koszyku egzemplarzy, które dopiero pojawią się na rynku.
  2. Obniżki cenowe- sięgające nawet 40% ceny okładkowej,
  3. Darmowa dostawa- warunkiem było zrobienie zakupów za minimum 99zł,
  4. Dostawa do Kiosku Ruchu- najkorzystniejsza i najwygodniejsza dla mnie forma dostawy
  5. Dodatkowy rabat- w zamian za zapisanie się do newslettera otrzymałam kolejne 8% zniżki na zakup książek.

tania

Na każdym etapie transakcji byłam informowana mailowo o losach mojego zamówienia. Od razu określono czas dostawy. Dodatkowo w dniu dostarczenia paczki otrzymałam smsa z kodem, umożliwiającym odbiór książek. W tym miejscu podkreślę, iż zostałam mile zaskoczona, gdyż zamówienie dotarło do kiosku z trzydniowym wyprzedzeniem!

paragon

Lektury zostały dokładnie zabezpieczone przed uszkodzeniem, ustabilizowane kartonową opaską. Do zamówienia dołączono formularz zwrotu/rezygnacji z transakcji wraz z dopiętym do niego paragonem- ten porządek w papierach zasługuje na pochwałę.

gratisy

karta

Nie ukrywam, że ucieszyły mnie gratisy: dwie zakładki (takich gadżetów nigdy dość) oraz… karta prezentowa, która obniży moje kolejne zakupy o 10zł. Powyższy rabat dotyczy nawet już przecenionych książek. Co ważne, nie jest to bardzo ograniczona czasowo oferta. Na realizację bonu mam aż 60 dni.

nowości książkowe

Aktualnie wspomniana księgarnia proponuje kilka obniżek:

- wybrane książki objęte są 50% rabatem, jeśli złożycie zamówienie za minimum 79zł,

- honorowi dawcy krwi otrzymują dodatkową zniżkę w wysokości 5%.

Reasumując, zamówienie złożyłam w niedzielę 19.02.2017r, książki dotarły do kiosku w piątek 24.02. 2017r. Myślicie, iż nie jest to ekspresowy czas transakcji? Proszę weźcie pod uwagę fakt, że trzeba było poczekać na premierę niektórych lektur.

Księgarnię Tania Książka dodaję do moich ulubionych sklepów, które z czystym sumieniem mogę Wam polecić!

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>