Magisterium. Próba żelaza

13 lutego 2023 Książka  Brak komentarzy

Oto pierwszy tom MAGISTERIUM-cyklu, który narodził się dzięki kooperacji dwóch bestsellerowych pisarek: Cassandry Clare oraz Holly Black.

Magisterium próba żelaza

Fantastyczny świat, w którym każdy może obcować z magią. Soczyście opisane wydarzenia, bogate w emocje i wciągające dialogi. Dynamiczna akcja, złożona z kunsztownie dobranych słów, niezwykle oddziaływujących na wyobraźnię nastoletniego czytelnika. Podziemna szkoła, bez problemu mogąca konkurować z Hogwartem, wyróżniająca się oryginalnymi cechami i regulaminem.

Wyraziści bohaterowie, do których odbiorca książki od razu zapała sympatią. Inteligentni, niepokorni, lojalni względem przyjaciół, szukający swego miejsca na Ziemi. Już nie dzieci, jeszcze nie dorośli, aczkolwiek dźwigający spory bagaż doświadczeń. Charyzmatyczne trio, z którym może utożsamiać się nie tylko moja córka.

Próba Żelaza to dopiero początek magicznej podróży. Wybierzecie się w nią razem z nami?

Magisterium. Próba Żelaza

(The Iron Trial)

Cassandra Clare, Holly Black

Przekład: Robert Waliś

Kraków 2022

Moondrive

Półka: współpraca recenzencka

#współpraca #recenzja #MAGISTERIUM #HollyBlack #Moondrive #CassandraClare

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>