Wyniki konkursu z książką ,,Zaklęci w czasie”

28 października 2012 Książka  11 komentarzy

Moi Drodzy

Kilkukrotnie zapoznałam się z Waszymi konkursowymi komentarzami.

Czytając niektóre z nich szczerze się wzruszyłam.

Jednak zwycięzca może być tylko jeden.

Do kogo powędrują Zaklęci w czasie?

Z przyjemnością informuję, iż najbardziej zaintrygowała mnie odpowiedź o treści:

,,heheh napisałam cały piękny komentarz ale pojawił się błąd i moje zapiski przepadły:(( Cóż, w takim razie; cofnęła bym się te 10 minut wstecz i zrobiła kopię zapasową;)
Pozdrawiam „.

Jestem strasznie ciekawa tego, co bezpowrotnie przepadło i gdzie autorka komentarza chciałaby się przenieść. Być może Ola jeszcze raz podzieli się ze mną tą informacją.

Olu, serdecznie Ci gratuluję i proszę o przesłanie swoich danych na maila: li_lia@wp.pl w terminie nie przekraczającym 7 dni od ogłoszenia wyników z tego samego maila, który podałaś podczas ,,rejestracji” na moim blogu. W przeciwnym razie nagroda przejdzie na kolejną osobę, autorkę komentarza:

,,Posiadanie daru podróżowania w czasie kusiłoby mnie by zmienić coś w swoim życiu. Jak każdy przeżyłam różne porażki, nie raz gorzko się rozczarowałam i miałam złamane serce, jest w moim życiu kilka ważnych osób, z którymi nie zdążyłam pożegnać się jak należy i dwie, z którymi nawet nie dane mi było się przywitać. Gdybym dowiedziała się, że mogę coś w przeszłości zmienić to miałabym w głowie dłuuugą listę sytuacji z własnego życiorysu „do poprawki”. Ale wiecie co? NIE ZROBIŁABYM TEGO, NIE ZMIENIŁABYM NIC. Wierzę, że te trudne i bolesne momenty też były potrzebne, że nie przeżyłam ich bez powodu. Dziś jestem jaka jestem, nie jestem ideałem, nie jestem super córką, żoną czy matką, czasem nawet nie wiem czy jestem szczęśliwa… Ale tak jest dobrze, to moje życie i NIC bym w nim nie zmieniła.
Jednak by moja super moc się nie zmarnowała i by wykorzystać swój dar cofnęłabym się do dnia 10 września 2001 roku do Nowego Jorku i spróbowałabym szepnąć komuś ważnemu słówko ostrzeżenia o tragedii. Ponieważ nie rozumiem takiej nieuzasadnionej agresji i tego, że człowiek człowiekowi może zgotować taki los, a właściwie taką śmierć”.

Pamiętajcie, że tylko do 30.10 możecie nadsyłać swoje zgłoszenia do konkursu, któremu patronuje Księgarnia Gandalf.  Do wygrania wirtualne pieniążki- równowartość 50 i 40zł, które wydacie na co tylko chcecie w Księgarni Gandalf oraz książka ,,Prawdziwe morderstwa”. Spieszcie się, zostało niewiele czasu: http://swiatwedluglilii.pl/ksiazka/konkurs-z-ksiazkami-w-tle/

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

11 komentarzy w Wyniki konkursu z książką ,,Zaklęci w czasie”

 • ewanka says:

  Gratuluję :-)

 • angelusia says:

  Gratki :)

 • Ola DomiO says:

  O Matko!! To ja!! Chyba pierwszy raz coś wygrałam!! Pisząc ten komentarz nawet nie miałam pojęcia, że kwalifikuję się do konkursu:)) Strasznie się cieszę i pięknie dziękuję. A komentarz właściwy był opowiadaniem o cofnięciu się do czasów, w których człowiek spotkał Pierwszego Zwierza :) ) I o tym jak; budowałabym ich wzajemne relację do dnia dzisiejszego, pełne zrozumienia i wzajemnego szacunku. To tak w skrócie:) Jeszcze raz pięknie dziękuję i pozdrawiam serdecznie organizatorkę i wszystkich uczestników:))

  • li_lia says:

   Cieszę się Olu, że zdradziłaś mi treść komentarza i oczywiście raz jeszcze gratuluję.

  • Mykell says:

   Gratulacje :)

 • _Lena_ says:

  Mi nie udało się, ale gratuluje Oli.. :)
  Szkoda tylko, że nie ma możliwości przeczytać historii Oli..

 • mamaagatki says:

  Gratuluję Olu i życzę miłej lektury w długie jesienne wieczory :)
  I dziękuję za wyróżnienie :*

  • li_lia says:

   Żałuję, że miałam tylko jeden egzemplarz, ale mam nadzieję, ze poszczęści Ci się w gandalfowym konkursie albo w biżuteryjnym Małgosiu :)

 • mamaagatki says:

  Na otarcie łez mogę sobie przecież film obejrzeć;)

 • mentoska says:

  Czasem najzwyklejsze odpowiedzi są zaskakujące, ale najlepsze, już kilka razy się o tym przekonałam ;)

 • Margaretka says:

  Gratuluję Oli :)

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>