WYNIKI ŚWIĄTECZNEGO KONKURSU

24 grudnia 2013 Uncategorized  9 komentarzy

To był naprawdę wyjątkowy konkurs, który udowodnił, że wspólnie z Waszymi pociechami potraficie przygotować efektowne świąteczne ozdoby i dekoracje.

Przeglądając sporą ilość zdjęć, natrafiłam na prace zapierające dech w piersiach. Urzekła mnie jakość tych fotografii, ciekawe pomysły oraz sposoby wykonania konkursowego zadania.

Chciałabym wyróżnić kilka świątecznych ozdób oraz dekoracji, które szczególnie zapadły mi w pamięci. Ich autorom/autorkom gratuluję talentu i pragnę podziękować za wzięcie udziału w zabawie.

185_ozdoba_domu

AUTOR: Monika

Anita Górna

Autor: Anita

Bożena

Autor: Bożena

Et9a

Autor: Rybka

Ilona

Autor: Ilona

ja agata

Autor: ja_agata

Mariola

Autor: Mariola

Meppel1

Autor: Meppel

Nikollette

Autor: Nikollet85

Tusia

Autor: Tusia

Ula K

Autor: Ula

Wybór trójki laureatów okazał się niełatwym zadaniem. Zanim jednak ogłoszę listę nagrodzonych osób, pragnę wyjaśnić, jakimi kryteriami się kierowałam.

Założeniem konkursu było nie tylko uchwycenie na zdjęciach efektu wspólnej pracy rodziców/opiekunów wraz z dziećmi, lecz przede wszystkim zachęcenie Was do przygotowania wyjątkowych rzeczy.

Nie ukrywam, iż do gustu przypadły mi perfekcyjnie wykonane ozdoby i dekoracje, uchwycone na profesjonalnych fotografiach. Ich autorom gratuluję talentu i mam ogromną nadzieję, że w trakcie tworzenia tych jakże efektownych prac odczuwali prawdziwą satysfakcję.

Jednakże to nie estetyka zdjęć czy piękne ozdoby odegrały w tym konkursie główną rolę. Postanowiłam nagrodzić zupełnie inne prace, spełniające poniższe warunki:

- zaprezentowane na zdjęciach ozdoby i dekoracje wykonało w znacznym stopniu dziecko, zaś udział rodzica/opiekuna ograniczył się do niezbędnego minimum

- niebanalny projekt- prace, odbiegające od typowych ozdób i dekoracji.

DSC_0039

Laureatką trzeciego miejsca została Ada. Świąteczny robot, któremu za oczy posłużyły bombki, ujął mnie spersonalizowanym wierszykiem. Nietypowość ozdoby, przygotowanie jej specjalnie z myślą o wzięciu udziału w moim konkursie, oraz poczucie humoru autorów, zasługują na uznanie. Ado- mam nadzieję, że podzielisz się z dzieckiem nagrodą- bonem Sodexo o wartości 200zł.

ADA

Drugie miejsce zajęła praca osoby o nicku Brzozak, przedstawiająca fenomenalne bombko-żarówki. Dodatkowym atutem było zaprezentowanie procesu tworzenia choinkowych dekoracji. Moja Droga, zainspirowałaś mnie do identycznej zabawy. W związku z powyższym wyczekuj listonosza z kopertą, zawierającą bony Sodexo o łącznej wartości 300zł.

SONY DSC

SONY DSC

Pierwszą nagrodę- bon Sodexo opiewający na kwotę 400zł zdobywają Mamusia i Synuś za ekologiczną choinkę z rolek po papierze toaletowym. Muszę przyznać, że praca ta miała wielką konkurentkę w postaci drzewka, które stworzyła Ewelina. Jednakże o ostatecznej wygranej zadecydował świetny pomysł na ponowne wykorzystanie kapsli po piwie- wesoły bałwanek.

aaaa

Mamusia i synuś

mamusia i synuś1

Autorkom nagrodzonych zdjęć serdecznie gratuluję. Proszę, aby w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników podesłały mi swoje dane osobowe na adres: li_lia@wp.pl, koniecznie z tego samego maila, który podały, publikując komentarz na blogu.

Sponsorem nagród jest producent produktów Plusssz Zizzz- Polski Lek

logo

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za wyśmienitą zabawę i informuję, że tuż po nowym roku ruszymy z kolejnym wyzwaniem.

Kochani, korzystając z okazji już dziś pragnę Wam życzyć, aby święta Bożego Narodzenia upłynęły w atmosferze pełnej radości, wolnej od trosk codziennego życia.  Wirtualny bukiet ulubionych kwiatów oraz bombonierkę najsmaczniejszych czekoladek przesyłam zaś dzisiejszym solenizantom i solenizantkom, zwłaszcza moim imienniczkom.

Czuję się również zobowiązana do tego, by wytłumaczyć długą nieobecność na swoim oraz na Waszych blogach, którą spowodowały nadliczbowe obowiązki w pracy. Mam nadzieję, że krótki odpoczynek uda mi się wykorzystać do tego, by nadrobić zaległości i opublikować nowe wpisy.

Zatem nie pozostaje mi nic innego, jak pożegnać się słowami Do szybkiego przeczytania :)

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

9 komentarzy w WYNIKI ŚWIĄTECZNEGO KONKURSU

 • Przyznam, że brakowało mi tych Twoich wpisów i codziennie wchodziłam sprawdzić, czy coś jest:)
  Prace wykonane na konkurs także bardzo mi się podobają i gratuluję zwycięzcom.
  Korzystając z okazji życzę Ci Wesołych Świąt!

  • li_lia says:

   Dziękuję Moja Droga za życzenia i odwzajemniam się identycznymi :)

 • Ula K. says:

  Gratuluję zwycięzcom ;) Ja również życzę Wesołych Świąt ;)

 • cyrysia says:

  Jestem pod wrażeniem. Wszystkie prace są fantastyczne! Gratuluje z całego serca :)

 • cyrysia says:

  ps przy okazji życzę Wesołych Świąt!

 • Gratuluję zwycięzcom :) Wesołych Swiąt życzę :)

 • Kruszynka says:

  Gratuluję, śliczne prace:)

 • Margaretka says:

  Gratulacje :)

 • Andzia6668 says:

  Super prace ale te cukiereczki najbardziej mi się podobają :)

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>