Zapowiedź najnowszych wpisów

11 grudnia 2016 Uncategorized  Brak komentarzy

Ponoć szczęśliwi czasu nie liczą.

Ja zaś ciągle kalkuluję, planuję, przewiduję, by zdążyć, by wywiązać się z umów i obietnic.

Grudzień obfituje w kilka ważnych dat, pomijając same święta oraz Sylwestra.

Znów ślubny licznik powiększy się o kolejną liczbę, na urodzinowym torcie pojawi się następna świeczka, w ferworze bożonarodzeniowych przygotowań kolejny raz zapomnę o własnych imieninach.

Na szczęście odskocznią od obowiązków staje się klawiatura, która wraz z monitorem potrafi oderwać mnie od rzeczywistości, a owoc wspólnej pracy napawać dumą, sprawić czystą przyjemność.

Po cichu liczę, że wpisy, które przygotowałam dla Was na nadchodzący tydzień, spotkają się z zainteresowaniem, zaś płynące z nich konkluzje, posłużą do właściwych celów.

znak

KSIĄŻKI, KSIĄŻKI

Wydawnictwo Dragon

Wydawnictwo Dragon 1

wydawnictwo Dragon 3

Na fanpejdżu bloga informowałam Was o nowych współpracach. Nadeszła pora, by zdradzić kto dołączył do grona moich kontrahentów.

Oto mające swą siedzibę w Bielsku-Białej Wydawnictwo Dragon. Skupia ono pasjonatów sztuki, architektury, krajobrazów oraz znawców historii. Promuje serie prozdrowotnych poradników oraz ponadczasowe klasyki światowej literatury.

W najbliższym czasie zaprezentuję kilka perełek, które przypadną do gustu najmłodszym, kreatywnym czytelnikom.

awaria małżeńska

Nie myślcie, że zapomniałam o pełnoletnich fanach szeleszczących kartek. Jeśli dotąd nie mieliście okazji zapoznania się z efektem pracy Magdy Witkiewicz oraz Nataszy Sochy, zapewniam, że chwile spędzone z komedią obyczajową nie będą zmarnowanym czasem.

BYĆ KOBIETĄ, BYĆ KOBIETĄ

rimmel

W drogerii czuję się, jak sroka na straganie. Kuszą mnie (zamknięci w przyciągających wzrok formach) urodowi pomocnicy, zaś wszelkie promocje sprawiają, że chętniej sięgam do portfela.

Kupując kosmetyk z serii 3w1, uległam magii reklamy. Zobaczcie czy przyczynił się do poprawy wyglądu oraz samopoczucia.

KREATYWNE ZABAWY

Z DZIECKIEM

świecznik z pomarańczy

Lubicie proste, łatwe do samodzielnego przygotowania, aczkolwiek praktyczne gadżety?

Pokażemy Wam z Nadzią, w jaki sposób zrobić kultowy aromatyczny świecznik. I chociaż nie nacieszycie się nim długo, mimo wszystko udowodnimy, że warto zaangażować się w owocowy recykling.

Który temat zainteresował Was najbardziej?

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>