Fajnie jest być pedofilem

9 października 2013 Uncategorized  32 komentarzy

Wydaje się Wam, że żyjecie w cywilizowanym państwie, w którym wszyscy obywatele są sobie równi, a dobro zwłaszcza najmłodszych obywateli, stawiane jest na pierwszym miejscu.

Pełni sprzeciwu wobec kulturalnych uwarunkowań krajów, w których współżycie z dziećmi jest normą, a zawieranie małżeństw między dorosłym mężczyzną a kilkuletnią dziewczynką spotyka się ze społecznym przyzwoleniem, z niedowierzaniem przyjmujecie do siebie wiadomości o rodakach-pedofilach.

Zboczeńcami, szukającymi zaspokojenia, jakie daje im między innymi cielesny kontakt z naszymi pociechami, okazują się nie tylko z pozoru normalni ludzie, których mijaliśmy w drodze do pracy, spotykaliśmy w kawiarni, albo na przystanku autobusowym. Ci bezimienni, przeciętnie wyglądający, niewyróżniający się z tłumu mają jednak coraz większą konkurencję w postaci osób, które do tej pory cieszyły się nieposzlakowaną opinią, albo postrzegano je jako autorytet.

Jak zatem potraktujecie zachowanie osób, które obowiązujące w Polsce przepisy traktują, jak prostą do pokonania przeszkodę i szczycą się z faktu, iż są PEDOFILAMI?

Czy nie wydaje się Wam, że sprawa księdza Wojciecha Gila oraz arcybiskupa Józefa Wesołowskiego okazała się wybawieniem dla partii rządzącej, która próbując nakłonić obywateli do rezygnacji z przysługującego im głosu w dyskusji (referendum) potrzebowała czegoś, co skutecznie odwróci uwagę opinii społecznej od niewygodnego pomysłu  przeciwników pani prezydent naszej stolicy?

Oburzający jest sposób, w jaki arcybiskup Józef Michalik próbował ustosunkować się do problemu pedofilskich skłonności polskich duchownych. W jednym z udzielonych przez siebie wywiadów powiedział:

„Wiele tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby te relacje między rodzicami były zdrowe. Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga”.

Oczywiście ten ,,niefortunny dobór słów”, jak go w późniejszym czasie określił członek Episkopatu spotkał się z falą krytyki naszych rodaków, oburzonych przerzucaniem winy ze zwyrodnialca na niewinne dziecko.

Czy polski wymiar sprawiedliwości stanie na wysokości zadania i oskarżonym o niecne czyny wymierzy surową, adekwatną do przewinień karę?

Tymczasem w sieci można znaleźć strony prowadzone przez pedofilów, którzy nie tylko są dumni ze swoich skłonności, ale wręcz domagają się zmiany prawa. Dowodem niech będzie internetowa witryna Mały Książę, prowadzona przez niejakiego Misiaczka. Nie ma ona jednak nic wspólnego z promocją literatury. Nad jej istnieniem czuwa człowiek, określający się mianem dobrego pedofila.

Więcej informacji na temat przyszłości pedofilii, tego, w jaki sposób możemy chronić nasze dzieci przed osobami, które mogłyby je wykorzystać, możecie przeczytać na portalu SoS Rodzice, na którym dzisiaj ukazał się mój artykuł ,,Fajnie jest być dobrym pedofilem”. Zapraszam do zabrania głosu w dyskusji, zarówno na blogu, jak i na wspomnianym portalu SoS Rodzice.

 

KLIK

 

P.S. Pierwsze zdjęcie pochodzi z: http://polscott24.com/pedofil-3/pedofil-3/

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

32 komentarzy w Fajnie jest być pedofilem

 • nikollet85 says:

  boszz. chore to dla mnie wszystko.. Jakby jakis …. (pominę to bo będę kląć), dobrał sie do moich córek, przysięgam na swoje życie, ZABIJE! Nie daj bosze, żeby taki …. trafił w moje ręce… Połamałabym ręce, wyrwała jaja i oddała w ręce tym, którzy potraktowali by takiego jak on dzieci….

  • li_lia says:

   Wychodzę z założenia, że odpowiednia kara i publiczne napiętnowanie pedofila mogłyby chociaż w niewielkim stopniu ostudzić jego zapał do zabierania się za krzywdzenie dzieci. Jednakże wymiarowi sprawiedliwości bardziej zależy na resocjalizowaniu zboczeńców niż uczynieniu z nich przykładu, jak nie należy się zachowywać.

  • Mariola says:

   Wymiar sprawiedliwości w naszym kraju jest po prostu do kitu…
   Walą pieniądze w durne programy RESOCJALIZACJI ZBOCZEŃCZÓW jak to ujęłaś…
   Moje pytanie jest takie CZY ZBOCZEŃCA DA SIĘ ZRESOCJALIZOWAĆ?

  • li_lia says:

   No właśnie chyba nie można :( Naiwna jestem.

 • cyrysia says:

  Apokalipsa! Świat schodzi na psy i brak mi po prostu słów na to chore zboczenie. Za bardzo mną nerwy szargają, by napisać coś więcej….

  • li_lia says:

   Nie wiem co gorsze tłumaczenia księdza, próba uratowania wizerunku kościoła czy Misiek i jego pomysły.

 • Kiti says:

  O całej sprawie dowiedziałam się z Internetu, bo nie mam dostępu do telewizora.
  Zwalanie winy na dziecko moim zdaniem jest tutaj zupełnie nie na miejscu, gdyż nie sądzę, aby samo się na takie coś zgodziło. To, co musiało przeżyć z pewnością było straszne i pozostanie traumą na całe życie. Nie wyobrażam sobie, aby takie coś można było zapomnieć, przecież to cały czas gdzieś w nas tkwi, nie da się przestać o tym myśleć tak po prostu…
  Odnośnie kar to powinny być, jak najwyższe. Może wówczas by się zastanowił dwa razy zanim by się zdecydował na ten okrutny krok…

  • li_lia says:

   Tłumaczenie tego całego Misiaczka, że jeśli dziecko pozwoli na kontakt seksualny wówczas to nie jest ani zbrodnia ani tym bardziej nie wyrządza się małoletniemu krzywdy to po prostu kpina.

 • Antoniana says:

  okej, ja osobiście aż nie wiem co powiedziec, a z tą stroną dobrej pedofilii to chyba jakiś mega niesmaczny żart ; o

  • li_lia says:

   Właśnie nie, ona jest prowadzona od kilku lat i tak szybko (o ile w ogóle) nie zniknie…

 • Mariola says:

  slowa arcybiskupa to jakaś żenada!
  Problem leży w rodzicach i niewinnym dziecku szukającym miłości??????? KONIEC ŚWIATA! Co ten chłop opowiada za bzdury!!!!!!!!!!! W głowie mi się to nie mieści!
  Pedofili powinni łapać do klatek i separować od społeczeństwa. Tego nie da się wyleczyć, nie ma terapii, to nie grypa!
  Moim zdaniem powinny być programy w szkołach, przedszkolach które uśiwadomią rodziców jak mają chronić dzieci, a dzieciom uśiwadomią że mają być czujne! żyjemy w takich zasranych czasach że szczęśliwe dzieciństwo może prysnąć jak bańka mydlana w sekundzie!

  • li_lia says:

   Mnie najbardziej zbulwersuje fakt, iż są ludzie, którzy bronią pedofilów i nie chodzi mi tlyko o ich rodziny.

 • Margaretkaw says:

  Nie istnieje chyba takie pojęcie, jak resocjalizacja pedofila.

  • li_lia says:

   Słuszna uwaga.

 • Asia says:

  Ja usłyszałam słowa tego arcybiskupa, to miałam ochotę mu przywalić! Co za bezmózg :/

  • li_lia says:

   Podobno żałuje, że … musiał przepraszać za swoją wypowiedź. Ale ile w tym prawdy?

 • IlonaK Adixx says:

  To się w głowie nie mieści !
  Kościół zamiast „posypać głowę popiołem ” przyznać się do winy i zapobiec, aby to nigdy więcej nie miało miejsca ,to winę zgania na dzieci i rodziny .
  Na TVN robili prowokację i tylko jedno dziecko na 5 nie poszło z obcym facetem niby szukać pieska. Najgorsze ,że jakaś mama siedziała na ławce i nie zareagowała jak chłopiec odchodził z tym podstawionym mężczyzną .To my rodzice w miarę możliwości musimy uświadamiać swoje dzieci ,to pewnie nie uchroni ich całkowicie ,ale przynajmniej wiem ,że coś w tym kierunku zrobiłam . Jak widać na państwo i innych nie ma co liczyć.

 • Ania W says:

  Nie miałam pojęcia, że takie strony istnieją! Coś strasznego i przerażającego! Najchętniej wykastrowałabym ich wszystkich! Ciekawe co by powiedzieli, gdyby ktoś 2-3 razy większy robił z nimi to, co oni robią z dziećmi…. Czuję wstręt i obrzydzenie do nich…

  • li_lia says:

   Ja też, dopóki na jedną z nich nie natrafiłam.

 • Kruszynka says:

  No tak, dziecko winne. Niech się ktoś zastanowi, zanim coś palnie. Niedługo wyjdzie na to, że wszyscy się proszą o to, żeby ich molestować albo im krzywdę robić…

  • li_lia says:

   Swój swego broni.

 • weronika says:

  Aż przypomniał mi się najnowszy singiel Słoń- Ania, nie musisz słuchać, bo to raczej nie Twoje klimaty, ale słowa przeczytaj :-)

  • li_lia says:

   Dziękuję Weroniko, z ciekawości poszukam.

 • Ja nawet nie śledzę tych wypowiedzi, bo nie chcę się denerwować.

  • li_lia says:

   Kochana, ja obojętnie nie potrafię obok tego przejść :(

 • malenka says:

  Pedofilia to zło, w tym nie ma nic dobrego. Jest to ciężki i nieprzyjemny temat, wolę o tym nie słuchać:<

 • Viol says:

  A ja jestem za zmianą prawa… ale nie taką jaką chcę te pedofile… chciałabym aby każdy kto dopuszcza się napaści seksulanej, nie tylko na dzieciach ale i na niewinnych kobietach, powinien być kastrowany, nie drastycznie, ale chemicznie… istnieją takie sposoby aby zrobić to Humanitarnie. W którymś z krajów bodajże afrykańskich, jedna pani ginekolog wymyśliła taką wkładkę dla kobiet, kobieta wkłada ją do pochwy i gdy ktoś będzie próbował ją zgwałcić zostanie okropnie okaleczony;p myślę że to też jest sposób na gwałcicieli. A co do Pedofili to nie mam słów dla takich ludzi… nie rozumiem tego i nigdy nie zrozumiem bo to jest po prostu CHORE! powinni ich zamknąć i nie wpuszczać do społeczeństwa. Mam nadzieję ze Ci ludzie się nie rozmnażają… Przepraszam za słowotok ale strasznie mnie ta sprawa denerwuje….

 • Yllla says:

  brak słów po prostu :/

  • li_lia says:

   No właśnie wolałabym, aby zalała go fala krytyki.

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>