WYNIKI KAWOWEGO KONKURSU

16 listopada 2014 Uncategorized  2 komentarzy

Pozwoliliście dojść do głosu wyobraźni i zaproponowaliście ciekawe rozwiązania Kawowego Konkursu.

Nadesłaliście prace, które przypadły mi do gustu i skutecznie poprawiły nastrój.

W związku z powyższym nie zamierzam trzymać Was dłużej w niepewności i ogłoszę listę laureatów.

Nim jednak zaprezentuję 3 zwycięskie prace pragnę Was poinformować, iż sponsor konkursu- Tommy Cafe postanowił nagrodzić WSZYSTKICH uczestników zabawy. Każdy, kto wziął udział w konkursie otrzyma KOD RABATOWY, uprawniający do tańszych zakupów na stronie sklepu.  W koszyku po wybraniu produktów wystarczy wpisać hasło: LILIA12, aby zdobyć 12% zniżkę.

Ci z Was, którzy obeszli się smakiem, niech nie tracą nadziei na ciekawy bonus, bowiem klikając w poniższy odnośnik Tommy Cafe otrzymacie możliwość zdobycia 20zł opustu na kawy i herbaty :)

logo

Przejdźmy zatem do ogłoszenia wyników i wskazania 3 osób, które otrzymają po jednym wybranym przez siebie pełnowartościowym opakowaniu kawy.

 1. Agata

 

 

 

2. Dominika

3. Paulina

Bardzo proszę, aby laureatki w ciągu 7 dni przesłały na mojego maila li_lia@wp.pl swoje dane oraz link do wybranej przez siebie kawy ze sklepu Tommy Cafe. Pamiętajcie, aby użyć tego samego adresu mailowego, który podałyście w chwili rejestracji na moim blogu.

Dziękuję za udział w konkursie i gratuluję laureatkom.

 

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

2 komentarzy w WYNIKI KAWOWEGO KONKURSU

  • Agusia says:

    Bardzo fajne i zabawne prace :D gratuluje wszystkim paniom wygranej :)

  • BlueBerryRoasters says:

    Przy okazji kawy… macie swoje ulubione? Ja wciąż szukam, a że zależy mi też na ich jakości, to nie jest mi łatwo czegoś znaleźć. Na stronie: https://blueberryroasters.pl/ udało mi się znaleźć ofertę sklepu z własną palarnią kaw. Robiliście tutaj zakupy? Mi ich oferta wydaje się być obiecująca.

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>