Wyniki konkursu książkowego

20 grudnia 2012 Uncategorized  12 komentarzy

Jak zwykle miałam ciężki orzech do zgryzienia, by wyłonić 3 laureatów, do których powędrują wybrane przez nich książki. Do kogo tym razem uśmiechnęło się szczęście?

Żałuję, szczerze żałuję, że nie mogę nagrodzić każdej osoby, która wzięła udział w konkursie. Mam nadzieję, że Oficyna Wydawnicza Impuls, która ufundowała dla Was książki, w najbliższym czasie zrobi to ponownie i będę mogła sprawić radość kolejnym czytelnikom bloga. Wybór laureatów nie był prosty, ciężko zdecydować dlaczego czyjś komentarz powinien zostać wyróżniony, a inny nie. Zwycięskie odpowiedzi po prostu mnie ujęły i całkowicie pokryły się z typami, które obstawił pan Paweł, reprezentujący Oficynę Wydawniczą Impuls.

Chcielibyśmy nagrodzić:

Agamiel81, autorkę odpowiedzi:

,,Kocham książki i tą miłość pragnę przekazać moim synką, dlatego trudno zdecydować się na jeden tytuł:-)
Pod choinką chętnie znalazłabym prezent dla całej rodziny, czyli książkę „Wierszem gotowane” Zbigniew Kacprowicz. Dlaczego? Gotowanie i pieczenie to moja druga wielka pasja, czas spędzony na wspólnym tworzeniu posiłków to chwile bezcenne. To w kuchni dzielimy się swoimi radościami i smutkami, zwierzamy się, planujemy. To tu marzymy i wspominamy, a jeśli przy tym stworzymy coś pysznego to wspaniałe uczucie bliskości możemy również przenieś do stołu.
Chciałabym, aby ta książka była inspiracją i pretekstem do tego, aby takich momentów w życiu mojej rodziny było jak najwięcej”.

bASIĘ, która napisała:

,,”Czy kochasz malego misia” Barbara Pióro- te ksiazke przygarnelabym najchetniej, poniewaz studiuje kierunek jezyk polski z terapia pedagogiczna, ksiazka o takiej tematyce przydalaby mi sie w przyszlej karierze zawodowej. Ponadto jestem wolontariuszka w Rodzinnym Domu Dziecka, gdzie stykam sie z dziecmi z roznymi problemami, zaburzeniami (np.mutyzm wybiorczy,autyzm itp). Ksiazki o takiej tematyce sa wiec dla mnie jak najbardziej upragnione”.

oraz Mola_ksiazkowego:

„opowieść dla przyjaciela” Halina Poświatowska. Moje największe marzenie. Książka, która przeczytałam już kilka razy, jednak mam ochotę ciągle zaczynać od nowa. Wątpie, żeby udało mi się wygrać. Powodem jest wybór książki. Mianowicie – ciężka do zdobycia. Ale pomarzyć można:) w końcu Święta to czas magiczny”.

Moje Drogie, zapoznajcie się z ofertą Oficyny Wydawniczej Impuls i wybierzcie sobie po jednej książce, której wartość nie przekracza 35zł.

Serdecznie Wam gratuluję i proszę, abyście w terminie nieprzekraczającym 7 dni od ukazania się tego wpisu, przesłały swoje dane oraz tytuł i autora wybranej książki na mojego maila: li_lia@wp.pl z tego samego adresu, który podałyście zamieszczając komentarz na blogu. Niespełnienie tego warunku jest równoznaczne z przepadnięciem nagrody. Wasze dane przekażę panu Pawłowi, który zajmie się wysyłką książek.

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

12 komentarzy w Wyniki konkursu książkowego

 • Gama says:

  Najbardziej podoba mi się komentarz mola książkowego, może dlatego, że ja też mam słabość do Poświatowskiej!

 • Andzia6668 says:

  Gratulacje :)

 • karcelka says:

  Gratuluję wygranym :)

 • Margaretka says:

  Gratulacje :)

 • Gratuluję wygranym :)

 • Yulia says:

  Gratki wygranych, ja oczywiście nie zdążyłam.

 • nikollet85 says:

  gratulacje dla Was dziewczyny :)

 • agamiel81 says:

  Dziękuję bardzo, cieszę się ogromnie:-)

  • li_lia says:

   Aga, wyślij mi maila ze swoimi danymi.

 • agamiel81 says:

  Wiadomość wysłana. Nie mogę się już doczekać na to wspólne z dzieciakami gotowanie.

 • agamiel81 says:

  Nagroda dotarła, a książka kucharska dla dzieci piękna.
  Dziękuję!!!

  • li_lia says:

   Super, cieszy mnie to niezmiernie :)

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>