Niespodzianka od Annabelle Minerals

21 grudnia 2012 Kosmetyki  5 komentarzy

Bez tytułu

Zanim zaproszę Was do obejrzenia kolejnej wideo recenzji, która właśnie się produkuje i jeszcze dzisiaj opublikuję ją na blogu, zobaczcie, jaki miły prezent otrzymałam od jednej z firm, z którą współpracuję:

 DSC_0002

Oprócz wspaniałych życzeń, które napływają do mojej skrzynki pocztowej, niektórzy z kontrahentów postanowili dodatkowo sprawić mi przyjemność, wysyłając za pośrednictwem poczty skromne podarunki. Mam w zanadrzu 2 wielkie i jedną malutką paczkę, o których niebawem Wam napiszę, ale w tej chwili chciałabym zdradzić Wam zawartość przesyłki od Annabelle Minerals.

DSC_0006

DSC_0004

Trzy mineralne róże powiększyły kolekcję moich kolorowych kosmetyków :) Fantastyczna firma, posiadająca rewelacyjne produkty i w dodatku dbająca o swoje blogerki- pozostaje mi tylko uronić łezkę wzruszenia i każdej z Was życzyć takiego kontrahenta.

li_lia

W październiku 2010r. zostałam mamą. Od tamtej pory godzę domowe i macierzyńskie obowiązki ze swoją pasją- pisaniem. Klawiatura jest moją najlepszą przyjaciółką. Piszę, ponieważ czuję potrzebę okiełznania myśli za pomocą liter.

5 komentarzy w Niespodzianka od Annabelle Minerals

 • nikollet85 says:

  bardzo miły gest, ja też otrzymyje życzenia- ale tylko elektoniczne i kartki wirtujalne :)

 • _Lena_ says:

  Też z nimi współpracuję :)

 • Margaretka says:

  Piękny gest :)

 • Agusia says:

  To miło ze strony firmy, że pomyślała o podarunku :) . Miły gest :)

 • karcelka says:

  Jak miło, oby więcej takich firm :)

Zostaw komentarz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>